Kapat
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Öne Çıkan Özellikler

2 Yıl Garanti

2021 Koleksiyon

Ek Bilgiler
 • Lucca Yatak Seti

  Tam kararında bir yatak!
  Ne çok sert ne de çok yumuşak.
  Paket Yay Rahatlığı

  Paket yay sistemi ile geliştirilen Lucca yatak, üzerlerinde oluşan basınç miktarına göre bölgesel tepki vererek omurganızı destekliyor. Vücudun ihtiyaç duyduğu birbirinden farklı bölgesel destek ihtiyacını karşılıyor. Böylece uyku süresince gelişebilecek istemsiz hareketleri önleyerek, uyku bölünmelerini engelliyor. Üstelik klasik yay sistemlerine göre normal yaylara göre iki kat daha uzun ömürlüdür.

  Hyper ve soft konforu ile tanışma vakti!

  Çift taraflı kullanılabilen Lucca yatağın kapitonesi Hyper sünger, soft sünger ve yoğun elyaf ile dokunmuştur. Uykuya davet edercesine yumuşak bir deneyim sunuyor. Vücut boşluklarını sarmalarcasına doldurmasının yanı sıra, ideal uyku için ihtiyaç duyulan konforu sağlıyor. Böylelikle güne zinde başlamanın keyfini vadediyor.

  Saten Dokuma Kumaş

  Yatağınızın üst yüzeyinde kullanılan pamuk saten kumaş ipeksi bir dokunuş ve şık bir görünüm sunuyor. Nem yönetimini destekleyen ısı yalıtımı özelliğiyle ferah bir uyku sunarken, kötü koku, küf ve bakteri oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Garanti Koşulları

eMobilya'dan aldığınız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Detaylı bilgi için tıklayınız

teslimat bölgeleri

Siparişiniz eğer stoklarda mevcut ise Ankara içerisine 7 iş gününde, diğer illere ise en geç 12 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise Ankara içine 20 ila 30 iş günü içerisinde teslim edilir.

İl dışı bir adrese teslim yapılacaksa bu durumda 25 ila 40 iş günü içerisinde kapınıza gelir.

Eğer siparişiniz yurt dışından olacak ise 30 ila 50 iş günü içerisinde teslimatı yapılır.


Ürünlerimizin tüm Türkiye'ye teslimat ve kurulumunu sağlamaktayız. Teslimat ve kurulum hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sıkça Sorulan Soruları incelemek için tıklayın.

Whatsapp
Bizi Arayın
Showroom