Kapat
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Öne Çıkan Özellikler

2 Yıl Garanti

2021 Koleksiyon

Neon

Armis'in uyku teknolojisiyle gençleri buluşturan Neon yatak, modern tasarım detaylarıyla öne çıkan lacivert ve gri iki rengiyle yatak odalarına şık ve modern bir yorum getiriyor. Özel pamuklu kumaşı sayesinde vücuttaki negatif enerjiyi alıp zihinsel fonksiyonları iyileştirerek vücuda maksimum dinlenme ve yenilenme katkısı sunar. Gece boyunca vücut sıcaklık dengesini sağlayarak yüksek konfor sağlar. Geniş iç hacme sahip bazası ile ekstra depolama alanı yaratarak gündelik hayatı kolaylaştırır.

Paket Yay Rahatlığı

Paket yay sisteminde yaylar birbirine bağlı kumaş paketler içerisine yerleştirilerek hazırlanıyor. En önemli özelliği, birbirinden bağımsız hareket edebilen yayların, uygulanan basınç miktarına göre bireysel tepki verebilmesidir.

Böylelikle, vücudun ihtiyat duyduğu desteği bölgesel desteği sağlıyor. Üstelik klasik yay sistemlerine göre iki kat daha uzun ömürlüdür.


Neon Yatak Seti: Neon Yatak / Neon Baza / Neon Başlık

Yatak, baza ve başlık fiyata dahildir.

Yatak, yastık, yorgan ve alezler kişiye özel ürünler oldukları için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz.

Garanti Koşulları

eMobilya'dan aldığınız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Detaylı bilgi için tıklayınız

teslimat bölgeleri

Siparişiniz eğer stoklarda mevcut ise Ankara içerisine 7 iş gününde, diğer illere ise en geç 12 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise Ankara içine 20 ila 30 iş günü içerisinde teslim edilir.

İl dışı bir adrese teslim yapılacaksa bu durumda 25 ila 40 iş günü içerisinde kapınıza gelir.

Eğer siparişiniz yurt dışından olacak ise 30 ila 50 iş günü içerisinde teslimatı yapılır.


Ürünlerimizin tüm Türkiye'ye teslimat ve kurulumunu sağlamaktayız. Teslimat ve kurulum hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sıkça Sorulan Soruları incelemek için tıklayın.

Whatsapp
Bizi Arayın
Showroom