Kapat
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Öne Çıkan Özellikler

2 Yıl Garanti

2021 Koleksiyon

Sleep Maker Kumaş

Space Yatak, özel Sleep Maker kumaşı ile topraklama terapisi yapmanın alternatif bir yoludur. Space ile doğanın içindeymiş gibi hissedin... Doğanın topraklama özelliğini uyku ortamınıza getiriyor ve uyku kalitenizin artmasına yardımcı oluyor.

Paket Yay Rahatlığı

Paket yay sisteminde yaylar birbirine bağlı kumaş paketler içerisine yerleştirilerek hazırlanıyor. En önemli özelliği, birbirinden bağımsız hareket edebilen yayların, uygulanan basınç miktarına göre bireysel tepki verebilmesidir.

Böylelikle, vücudun ihtiyat duyduğu desteği bölgesel desteği sağlıyor. Üstelik klasik yay sistemlerine göre iki kat daha uzun ömürlüdür.

Uzay Teknolojisi

Astronotların maruz kaldığı ‘G’ basıncını indirgemek için geliştirilen visco, medikal ve uyku sektörü başta olmak üzere bir çok alanda kullanıyor. Üstün esnek yapıya sahip elastik visco destek katmanı, vücut şeklini alarak vücut boşluklarını doldururken ağırlık noktalarındaki basıncı indirgiyor. Space yatakta kullanılan açık hücreli Visco, benzerlerine göre hava transferini desteklerken yumuşacık bir uykuya davet ediyor.

Çıkarılabilir Üst Kılıf

Çıkarılabilir ve yıkanılabilir kılıfı sayesinde istediğiniz zaman temizleme imkanı sağlar. Yıkamalara karşı dayanıklıdır ve uzun süre kumaş yıpranmaz. Bu özelliği sayesinde daha sağlıklı ve hijyenik bir uyku konforu sağlar.

Sleep Maker kumaş ekstra hijyen ve nem yönetimi sağlar...

Işıklı Yatak Başlığı

Başlıkta kullanılan ışıklar led olup enerji sarfiyatı çok düşüktür.

Space Yatak Seti: Space Yatak / Space Baza / Space Başlık

Yatak, baza ve başlık fiyata dahildir.

Yatak, yastık, yorgan ve alezler kişiye özel ürünler oldukları için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz.

Garanti Koşulları

eMobilya'dan aldığınız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Detaylı bilgi için tıklayınız

teslimat bölgeleri

Siparişiniz eğer stoklarda mevcut ise Ankara içerisine 7 iş gününde, diğer illere ise en geç 12 iş gününde teslim edilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise Ankara içine 20 ila 30 iş günü içerisinde teslim edilir.

İl dışı bir adrese teslim yapılacaksa bu durumda 25 ila 40 iş günü içerisinde kapınıza gelir.

Eğer siparişiniz yurt dışından olacak ise 30 ila 50 iş günü içerisinde teslimatı yapılır.


Ürünlerimizin tüm Türkiye'ye teslimat ve kurulumunu sağlamaktayız. Teslimat ve kurulum hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sıkça Sorulan Soruları incelemek için tıklayın.

Whatsapp
Bizi Arayın
Showroom